„5 pytań do …” – czy kobietom w branży okien i drzwi pracuje się trudniej?

Uśmiechnięta, energiczna, przebojowa, stylowa, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Taka właśnie jest Pani Anna Kosińska, Kierownik Działu Marketingu w firmie Izoplast Systemy Okien i Drzwi Mariusz Szpoton (Rekomendowany Salon Okien i Drzwi).  Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem odnośnie tego czy kobietom w branży okien i drzwi pracuje się trudniej, od czego najlepiej zaczynać każdy poranek i czy można w dzisiejszych czasach być niepoprawną optymistką.

Karolina Solińska (Stolarka VIP): Witam serdecznie Pani Aniu 😊 Miło mi gościć Panią w cyklu wywiadów „5 pytań do …”.

Anna Kosińska (Izoplast): Dzień dobry Pani Karolino. Dziękuję serdecznie za zaproszenie.

banner_wykadrowane_wycieteKarolina Solińska: Od czego zaczyna Pani każdy poranek w pracy?

Anna Kosińska: Od kawy oczywiście 😃 najlepiej dużej, mocnej i czarnej, z ekspresu… Bez niej nie potrafię normalnie funkcjonować. Kawa po podstawa, od której zaczynam każdy dzień. Taki miły akcent każdego poranka.

Karolina Solińska: Dlaczego wybrała Pani właśnie taką branżę?

Anna Kosińska: To chyba było przeznaczenie 😉 Ponad 5 lat temu, kiedy zobaczyłam ogłoszenie o wolnym etacie w Izoplast, powiedziałam sobie – to jest to! Tam chcę pracować😊 I jak widać intuicja mnie nie zawiodła… Cieszę się, że pracuję właśnie w takiej branży. Mogę się rozwijać, realizować i cały czas stawiać przed sobą nowe cele i wyzwania. Jest to branża, która daje dużą satysfakcję i nie można się w niej nudzić, a to dla mnie bardzo ważne.

Karolina Solińska: Czy Pani zdaniem kobietom w branży okien pracuje się łatwiej czy wręcz przeciwnie?

Anna Kosińska: Hmmm … Łatwiej to chyba raczej nie… ale też niekoniecznie trudniej – jeśli pozna się dobrze branżę i dodatkowo lubi się to, co się robi to praca jest czystą przyjemnością, a i Klienci odbierają wtedy nas pozytywnie.

Karolina Solińska: Trzy charakterystyczne słowa jakie kojarzą się Pani z firmą Izoplast to?

Anna Kosińska: OKNA, DRZWI, PIANA PUR 😃 Izoplast to oczywiście  firma z wieloletnim doświadczeniem. Zawsze stawia na jakość, rzetelność i perfekcyjność podczas realizowania każdego projektu. Wybierając Izoplast, Klienci mają pewność, że współpracują z doświadczoną firmą, która istnieje na rynku od wielu lat. Izoplast to po prostu najlepszy wybór.

Karolina Solińska: Jakie jest Pani życiowe motto? wykadrowane2

Anna Kosińska: Generalnie jestem niepoprawną optymistką, która widzi szklankę zawsze do połowy pełną i mam kilka takich zasad, którymi staram się kierować w życiu… ale gdybym miała wybrać jedno motto, byłoby to ,,Carpe diem’’ 😊

Karolina Solińska: Pani Aniu dziękuję za rozmowę. Było mi bardzo miło.

Anna Kosińska: Dziękuję bardzo. Również było mi bardzo miło 😊