Ekskluzywna Stolarka, ekskluzywne salony

Tytuł sugeruje, że polska stolarka otworowa to branża iście luksusowa. Chcielibyśmy, żeby tak było, natomiast wiemy, że tak nie jest. Jak wskazuje nazwa naszej firmy, życzylibyśmy żeby było jak najwięcej firm, produktów VIP, czyli najlepszych, a jednocześnie odpowiadających potrzebom klientów.

Jako eksperci branży stolarki dobrze ją znamy, znamy firmy i produkty. Nie boimy się wyrażać swoich ocen, a lubimy inspirować. I doceniać. Dlatego stworzyliśmy konkurs Ekskluzywna Stolarka VIP, który wyróżnia wyjątkowe produkty w różnych kategoriach.  Tutaj można przeczytać krótką relację z gali i poznać laureatów plebiscytu.

Stolarka ekskluzywna to nie tylko produkty, innowacyjne rozwiązania i estetyka. To również miejsce i ludzie, którzy uczestniczą w procesie sprzedaży, czyli salony stolarki, dilerzy i ich pracownicy. Niestety coraz częściej bagatelizuje się ich rolę, a to przecież oni są łącznikiem na linii klient – producent. Dobry produkt potrzebuje godnej oprawy: przestrzennej i estetycznej ekspozycji oraz miłej i kompetentnej obsługi. Większość polskich sprzedawców zdała sobie z tego sprawę i rozwija firmę, stawiając nie tylko na innowacyjność i różnorodność asortymentu, ale także przykładając wagę do miejsca i ludzi, które produkt otaczają. To jest właśnie ekskluzywna stolarka i takie firmy wyróżniamy w programie Rekomendowane Salony Stolarki.

Laureat Daniel Szeremiota z przedstawicielką patrona - firmy VIAVAC - Angeliką Barską - Badowską.

Laureat Daniel Szeremiota z przedstawicielką patrona – firmy VIAVAC – Angeliką Barską – Badowską.

Trzecia w tym roku edycja zakończyła się uhonorowaniem laureatów podczas gali Ekskluzywna Stolarka VIP. Kilka salonów przedłużyło okres certyfikacji: poddało się ponownej weryfikacji Kapituły i jeśli decyzja była pozytywna – po raz drugi uzyskało tytuł Rekomendowanego Salonu Stolarki. Część to zupełnie nowe, ale godne uwagi punkty sprzedaży stolarki otworowej.  Oto oni:

dsc_0305

Grzegorz Sałek (dyrektor generalny Grupy Petecki) – Laureat Programu.

Patroni programu:

ViavacFirma VIAVAC dostarcza szeroką gamę specjalistycznych urządzeń podciśnieniowych, między innymi chwytaki do szyb, tym samym oferując najlepsze rozwiązanie do montażu różnego rodzaju szkła. Dzięki naszym przyssawkom montaż fasad staje się łatwy i bezpieczny. Wynajem przyssawek to idealne rozwiązanie dla montażystów, którzy chcą, aby ich prace przebiegały szybko i bezpiecznie.  Zespół VIAVAC potrafi sprostać najtrudniejszym wymogom i realizować najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia montażu. Nasze doświadczenie pomaga w wyborze odpowiedniego sprzętu dla Państwa projektu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Więcej informacji o firmie na stronie http://viavac.pl

logo StropexENERGOOSZCZĘDNY MONTAŻ OKNA (EMO) to rozwiązanie firmy Stropex z Pleszewa dedykowane szczególnie dla domów energooszczędnych. Doskonałe właściwości izolacyjne, spełniające wymagania ciepłego montażu okien nawet w domach pasywnych. Systemy EMO dzielimy na zestaw listwowy „termo-PROFIL”, zestaw listwowo-ramowy i zestaw ramowy. Więcej informacji na stronie http://stropex.pl/oferta/energooszczedny-montaz-okien

Rekomendowane Salony Stolarki to punkty sprzedaży okien, drzwi, bram garażowych czy rolet, które zostały pozytywnie zweryfikowane w programie konsumenckim. Sprzedaż stolarki wymaga wiedzy, umiejętności, doświadczenia, tak samo montaż i serwis. Coraz trudniej znaleźć w Polsce fachowców godnych polecenia, coraz trudniej znaleźć doradców, którzy będą wsłuchiwali się w potrzeby klientów, którzy obiektywnie przedstawią możliwości i kompleksową ofertę. Pracownicy i właściciele tych punktów sprzedaży, które zostały wyróżnione spełnią oczekiwania wymagającego konsumenta, a produkty i usługi tam zakupione będą najwyższej jakości i funkcjonalności. Stolarka VIP rekomenduje to co jest dzisiaj na rynku najlepsze, rekomenduje salony, które są tego warte i serdecznie je Państwu poleca.

Informacje o firmach znajdą Państwo tu.