AIB

Opis firmy

AIB Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba firmy AIB w Knurowie

Siedziba firmy AIB w Knurowie

Firma AIB to prekursor nowych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa znajdują się m.in. wyroby na bazie butylu, uszczelki, profile oraz systemy montażowe w warstwie izolacji SIMPLEX i SIMPLEX BASIC.

System SIMPLEX firmy AIB – to rozwiązanie umożliwiające montaż stolarki w warstwie ocieplenia. Sercem systemu są termoizolacyjne profile, tworzące szczelną ramę wokół okna. Dopełnieniem systemu jest taśma Integra Chrome, przeznaczona do uszczelnienia połączenia ramy okiennej z ościeżem wykonanym z profili. Tak przeprowadzony montaż okna gwarantuje szczelność i odporność połączenia okna z budynkiem na wiatr, deszcz, śnieg czy powstającą wewnątrz budynku parę wodną. Oprócz energooszczędności atutem systemu SIMPLEX jest to, że połączenie okno-mur zapewnia najlepsze parametry akustyczne: to system ciepły i cichy.

Gwarancją jakości AIB jest ponad 20-letnie doświadczenie oraz specjalistyczne wykształcenie założycieli firmy, które pozwalają oferować produkty o sprawdzonej, wysokiej jakości. Znajdują one zastosowanie jako elementy do produkcji okien oraz części systemów izolacyjnych wielu światowych marek. W tej chwili wiele oferowanych na rynku okien lub drzwi tworzą produkty AIB.

Dane kontaktowe

Dane adresowe:
AIB Sp. z o.o. Sp.k.
Przemysłowa 22
44-190   Knurów
śląskie
Dane kontaktowe: Tel: 32 335 79 00
firma@aibsc.com.pl
Internet: www.aibsc.com.pl