Aluplast

Opis firmy

Aluplast

Zakład produkcyjny w Poznaniu

Zakład produkcyjny w Poznaniu

Aluplast sp. z o.o. jest największym na rynku polskim dostawcą systemów okiennych z PVC. Okna i drzwi z PVC w oparciu o oferowane przez firmę systemy wykonuje obecnie w Polsce ponad 200 autoryzowanych producentów okien.
Jednym z fundamentów filozofii firmy jest innowacyjność, przejawiająca się w integrowaniu poszczególnych linii produktów w systemy i ich stałym rozwijaniu, co umożliwia ich ciągłą rozbudowę i pozwala posiadać w ofercie rozwiązania najlepiej dostosowane do potrzeb rynku. Tym samym rozwijając istniejące systemy Aluplast przesuwa je w górę wyznaczając stale nowe standardy. Technologiczna przewaga stanowi podstawę strategii produktów Aluplast. Przywództwo technologiczne jest przy tym ściśle związane z ciągłym koncentrowaniem się na kliencie i jego potrzebach, które są często bodźcem do ulepszania naszych produktów.
To właśnie bogactwo oferty i jej innowacyjność są jedną z przyczyn osiągnięcia przez firmę Aluplast pozycji lidera w Polsce. Praktycznie co roku wprowadzane są na rynek nowe rozwiązania, umożliwiające zwiększanie konkurencyjności współpracujących z nami producentów okien. Potwierdzeniem tego faktu są wyniki, realizowanych od kilku lat przez Centrum Analiz Branżowych, badań opinii producentów okien o dostawcach profili PVC. Firma Aluplast jest w nich najwyżej oceniania w kategoriach: najszersza oferta, oferta o najlepszej relacji ceny do jakości oraz najbardziej innowacyjna firma.

Dane kontaktowe

Dane adresowe:
Aluplast
Gołężycka 25A
61-357   Poznań
wielkopolskie
Dane kontaktowe: Tel: 61 654 34 00
aluplast@aluplast.com.pl