Technika Okienna Rduch&Borek

Opis firmy

Rduch&Borek

Nasza firma założona w 1991 roku jako małe rodzinne przedsiębiorstwo świętuje w tym roku 27 lat swojej działalności a swoją siedzibę posiada w miejscowości Gogołowa koło Rybnika w województwie śląskim.Główny profil produkcji stanowi stolarka okienna i drzwiowa, która produkowana jest z drewna klejonego warstwowo. Wykonujemy ogrody zimowe i fasady w systemach łączących drewno i aluminium. Mamy na koncie już ponad 100 realizacji.Nie boimy się realizować trudnych zadań – współpracując z biurami architektów możemy wspólnie projektować i realizować najtrudniejsze tematy związane z nowoczesną wielkogabarytową stolarką pasywną, opartą na konstrukcjach z drewna i aluminium.
Produkowane wyroby przeznaczone są głównie dla odbiorców indywidualnych ceniących sobie przede wszystkim jakość oraz do obiektów, w których już na etapie projektowania zakłada się, iż zabudowane w nich okna i drzwi powinny spełniać najwyższe wymagania zarówno pod względem estetyki wykonania, jak również odznaczać się wysokimi parametrami technicznymi.Działając nieprzerwanie już od ponad 25 lat na rynku posiadamy nowoczesne zaplecze produkcyjne w postaci nowych budynków wyposażonych w profesjonalny sprzęt i specjalistyczne urządzenia. Dzięki temu nasze hale produkcyjne, liczące około 2 000,00 m2 powierzchni, wyposażone są w nowoczesny park maszynowy, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego dla Województwa Śląskiego – jako docenienie naszych możliwości oraz wieloletniego doświadczenia. Główna obróbka stolarki odbywa się za pomocą maszyn CNC sterowanych numerycznie. Zatrudniamy blisko trzydziestu doskonale wy-szkolonych pracowników, którzy specjalizują się w produkcji stolarki budowlanej drzwi i okien.To wszystko w połączeniu z dużą wiedzą techniczną oraz nabytym doświadczeniem przenosi się bezpośrednio na wysoką jakość wytwarzanego produktu.Efektem opisanego doświadczenia jest skonstruowanie i wprowadzenie do produkcji przez nasz zakład okien energooszczędnych (pasywnych o grubości 92-112 mm), które charakteryzują się bardzo dobrymi parametrami technicznymi spełniającymi wszystkie normy okien pasywnych stosowanych w Europie.
Zarówno okna pasywne jak i popularne na rynku okna w systemie Euro 68 możemy wzbogacić o zewnętrzną formę zdobień dostosowując je do wyglądu okien historycznych, a w razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać nawet repliki starych okien. Tego typu okna wykonywaliśmy już dla inwestorów indywidualnych oraz instytucjonalnych, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Ponieważ jednak stanowi to ważną gałąź naszej działalności chcielibyśmy poszerzyć krąg zainteresowanych tą niszową, aczkolwiek piękną formą rzemiosła.

Dane kontaktowe

Dane adresowe:
Rduch&Borek
Wiejska 55a
44-323   Gogołowa
śląskie
Dane kontaktowe: Tel: 32 476 06 70
firma@rduch-borek.pl
Internet: www.rduch-borek.pl