„5 pytań do …” – czyli od czego zaczynam każdy dzień w pracy

Człowiek z poukładanymi priorytetami zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Osoba, dla której nie ma projektów niemożliwych do zrealizowania. Elastyczny w podejściu do każdego Klienta. W wolnym czasie podróżuje, pływa oraz jeździ na motocyklu. Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z Panem Tomaszem Matulką, właścicielem firmy OKNOTERM (Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi).  

Tomasz_Matulka_kadrowaneKarolina Solińska (Stolarka VIP): Dzień dobry, Panie Tomaszu. Miło nam, że jest Pan gościem naszego cyklu wywiadów „5 pytań do …”.
Tomasz Matulka (OKNOTERM): Pani Karolino, dziękuję bardzo za zaproszenie.

Karolina Solińska: Od czego zaczyna Pan każdy poranek w pracy?
Tomasz Matulka: Wpiszę się pewnie w większość … kawka lub herbatka 😉 Tak na poważnie, ściągam pocztę i zaglądam do organizera. Określam priorytety, co najpilniejsze, co pilne, co poczeka i zabieram się do pracy. Właśnie tak zaczynam każdy dzień w pracy.

Karolina Solińska: Czego nie zrobiłby Pan nigdy, mimo tego, że Klient poprosił?
Tomasz Matulka:  Nigdy nie zamontował bym stolarki nie zgodnie z kartą danego produktu. Często zdarzają się takie sytuacje, że  Klienci nie chcą montować okien na wkręty do ościeży, niestety my musimy. Stolarkę drewnianą przed pracami mokrymi. Jestem przeciwnikiem szarej strefy. Pojawiają się  pytania. „a może bez VAT-u?”

biuro_oknoterm_4Karolina Solińska: Najbardziej wymagająca realizacja?
Tomasz Matulka: Żadna mi do głowy nie przychodzi, kwestia przygotowania się. Najwięcej czasu zajęła nam realizacja zagraniczna. Technicznie nie była trudna, bardziej logistyczna i tzw. „ Dopieszczeniem” Klienta. Dużo szczegółów, zlecenie mieszane. Było to w Marl, Niemcy. Ponad 30 okien z roletami kompaktowymi sterownymi elektrycznie, ciepły montaż na konsolach.

Karolina Solińska: Dlaczego ważne są dla Państwa wyróżnienia, rekomendacje?
Tomasz Matulka: Rekomendacje są dla mnie uzupełnieniem wizerunku. Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni jako Rekomendowany Salon Okien i Drzwi. Firma istnieje w Piasecznie od 2000 r. Jest już najstarszym i najbardziej doświadczonym podmiotem w tej branży. Wyróżnienia i rekomendacje przy takim stażu to konieczność. Brak ich może nasuwać niepotrzebne pytania czy wątpliwości. Rekomendacje są po prostu niezbędne do prawidłowego funkcjonowania firmy na rynku. Dlatego cieszymy się, że mogliśmy zostać wyróżnieni także w Państwa programie. biuro_wnetrze_2

Karolina Solińska: Jakie jest Pana hobby?
Tomasz Matulka : W wolnym czasie pływam, podróżuję oraz jeżdżę na motocyklu. Pozwala mi się to zresetować i odpocząć od obowiązków dnia codziennego.

Karolina Solińska: Panie Tomaszu, dziękuje bardzo za rozmowę. Życzę dalszych sukcesów.
Tomasz Matulka: Dziękuję serdecznie Pani Karolino.