KLEJ DO STYROPIANU NOWEJ GENERACJI

Nowa generacja materiałów budowlanych znacznie ułatwia wykonywanie wielu prac budowlanych i remontowych. Oszczędność czasu, łatwość aplikacji to cechy profesjonalnych produktów, do grona których należy szybkoschnący Klej do styropianu Tytan obecny na rynku w wersji pistoletowej oraz wężykowej.

Klejenie kasetonów i sztukaterii

Klejenie kasetonów i sztukaterii

Jeszcze nigdy klejenie elementów ze styropianu nie było tak proste! W odróżnieniu od tradycyjnej metody klejenia elementów styropianowych, w której wykonawca sam musiał przygotować zaprawę klejową nowa technologia klejenia polega na zastosowaniu kleju w piance gotowego do użycia. Klej do styropianu Tytan jest prosty w użyciu i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi ani materiałów (tj woda, prąd, sprzęt do mieszania zaprawy klejowej). Dzięki nowej technologii klejenia produkt znacznie ułatwia i skraca pracę wykonawcom. Jego atutami są również szybkość utwardzania oraz wyjątkowo mocna spoina. Puszkę z Klejem do styropianu Tytan wystarczy doprowadzić do temperatury pokojowej i przez ok. 30 sekund intensywnie nią wstrząsać.

Klej do Styropianu przeznaczony jest do mocowania płyt styropianowych (XPS, EPS) do ścian, garaży, dachów, fundamentów; ale również do klejenia parapetów, listew ozdobnych, płyt g-k, paneli ściennych, lekkich elementów dekoracyjnych oraz kasetonów.
Klej z powodzeniem sprawdzi się przy pracach ociepleniowych ale również wykończeniowych gdzie wykorzystywanych jest wiele elementów ze styropianu. Klej do styropianu polecany jest zarówno wykonawcom jak i majsterkowiczom, którzy zmagają się z montażem sztukaterii.

Klejenie parapetu

Klejenie parapetu

Klejenie ciepłego parapetu

Klejenie ciepłego parapetu

Klejenie płyt styropianowych

Klejenie płyt styropianowych

Klejenie płyt OSB

Klejenie płyt OSB

Klejenie płyt GK

Klejenie płyt GK