NOWE USZCZELNIACZE FIRMY SELENA

Akryl oraz silikon sanitarny SZYBKI EFEKT, to nowość w ofercie uszczelniaczy marki Tytan Professional, wchodzącej w skład Grupy Selena. Są to wysokojakościowe produkty, dedykowane zarówno dla użytkownika indywidualnego jak i wykonawcy profesjonalnego, których, jak wskazuje nazwa linii, największą zaletą jest błyskawiczna możliwość użytkowania.
Prace wykończeniowe niezwykle często związane z precyzyjnym wypełnianiem różnych szczelin i ubytków. Nierzadko też wykonawca musi poradzić sobie z trudnościami związanymi z długim czasem potrzebnym do związania materiału oraz z widoczną różnicą pomiędzy wypełnieniem a ścianą. Właśnie te problemy rozwiązuje nowość w ofercie Seleny, Tytan Professional Akryl Szybki Efekt. Dzięki zastosowaniu specjalnej innowacyjnej formuły, po utwardzeniu, spoina imituje idealnie strukturę gładzi, a wypełniony ubytek w ogóle nie różni się od podłoża.

Akryl SzBKI EFEKT firmy Selena

Akryl SZBKI EFEKT firmy Selena

Największym benefitem naszego Akrylu Szybki Efekt jest oczywiście fakt, że może być on malowany już po 10 minutach od aplikacji. To spore ułatwienie i przyspieszenie pracy wykonawcy, a dla Seleny jest to od zawsze kwestia priorytetowa. Tytan Professional Akryl Szybki Efekt jest również bezwonny i neutralny chemicznie oraz posiada doskonałą przyczepność do typowych powierzchni, takich jak: beton, tynk, cegła, drewno, płyta G-K. Ważne, że spoina jego jest na tyle elastyczna, że produkt bezpiecznie można stosować do wypełniania także naroży (sufi- ściana) bez obawy o jakiekolwiek pęknięcia.– zapewnia Agnieszka Kurowska, Product Manager w firmie Selena SA.
Powyższe składowe sprawiają, że Akryl Szybki Efekt, znakomicie nadaje się do wypełniania rys, pęknięć i szczelin na ścianach i sufitach. Produkt może być używany pod każdy rodzaj farby, a uzyskany efekt gładzi spowoduje, że nie da się odróżnić wypełnienia od samej ściany. Tytan Professional Akryl Szybki. Efekt świetnie nadaje się także do uszczelniania ościeżnic drzwiowych, ram okiennych, parapetów czy balustrad, a także fug między murem a listwami przypodłogowymi, schodami, sufitem i gniazdkami.

Silikon sanitarny SZYBKI EFEKT firmy Selena

Silikon sanitarny SZYBKI EFEKT firmy Selena

Silikon to jeden z produktów najczęściej stosowany przy pracach wykończeniowych, zwłaszcza w pomieszczeniach wilgotnych. Nowy Silikon Sanitarny Tytan Professional Szybki Efekt, bezapelacyjnie wygrywa wyścig z czasem, bo tworzy super elastyczną powłokę odporną na wodę i to już po 2 godzinach od aplikacji, czyli w ekspresowym tempie zdobywa podium. – śmieje się Agnieszka Kurowska.
Produkt ma również doskonałą przyczepność do szkła, ceramiki, porcelany oraz drewna, a także wyjątkową odporność na pleśnie i grzyby. Jest również odporny na najsilniejsze środki czyszczące i detergenty, ale również na promieniowanie UV. Ten silikon stosować się powinno przede wszystkim przy spoinowaniu płytek ceramicznych, uszczelniania połączeń, dylatacji i szczelin szczególnie narażonych na oddziaływanie wody, takich jak obrzeża wanien, kabin prysznicowych, umywalek, basenów etc. Dostępny w kolorystyce białej oraz bezbarwnej.
Zarówno akryl, jak i silikon Tytan Professional Szybki Efekt charakteryzują się FORMUŁĄ PRZYJAZNĄ UŻYTKOWNIKOWI.

więcej informacji na stronie: www.selena.pl