LAUREACI PROGRAMU REKOMENDOWANE SALONY OKIEN I DRZWI 2018 NAGRODZENI

    Podczas XXIII Konwentu Stolarki w Niepołomicach, zaprezentowaliśmy także Laureatów Programu Rekomendowane Salony Okien i Drzwi 2018. Do tego znakomitego grona dołączyły takie firmy jak: Fabryka Okien i Drzwi Rozwadowski (województwo świętokrzyskie), Plus Projekt (województwo podkarpackie), INTERMO (województwo lubelskie), Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Żurowski (województwo zachodniopomorskie).  Miło nam, że to grono sukcesywnie się powiększa.
 Fabryka Okien i Drzwi RozwadowskiRekomendowane Salony Okien i Drzwi to salony, które przede wszystkim stawiają na jakość, doświadczenie, rzetelność oferowanych usług. To miejsca, które bez wątpienia stają na wysokości realizując dane projekty. Dbają o Klienta oraz o jakość oferowanych usług na każdym etapie realizacji danego zamówienia. W danych miejscach zespół tworzą osoby, dla których nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Osoby pracujące w danych salonach to osoby chłonne wiedzy, które stale ją pogłębiają, podnosząc jeszcze bardziej swoje kwalifikacje. Dzięki temu znają wszelkie nowości z branży i są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientom. Warto podkreślić, iż wszystkie Rekomendowane Salony Okien i Drzwi stawiają na jakość oferowanych usług. Dbają o wystrój salonów i o to, aby Klient który przekroczy jego prób bez wątpienia mógł wybrać coś dla siebie.  scianyZnak Jakości Rekomendowane Salony Okien i Drzwi to bez wątpienia dowód na to, że wyróżnione salony spełniają określone wymogi i mogą się szczycić mianem najlepszych salonów w Polsce. Stanowią wzór dla innych firm. Jest to gwarancja na to, że po przekroczeniu progu danego salonu Klient wyjdzie z uśmiechem na twarzy. I będzie miał pewność, że dokonał najlepszego wyboru.

intermo_salonw srodku

Jeśli uważasz, że Twój salon także zasługuje na miano Rekomendowanego Salonu Okien i Drzwi zapraszamy serdecznie do kontaktu: 531 304 676, info@salonystolarki.pl