OKNA PASYWNE FIRMY KRISPOL

KRISPOL, czołowy producent bram, okien i rolet, wprowadził na rynek nowy system okien pasywnych – FEN 85. System odpowiada na potrzeby domów pasywnych, osiągając współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,76 [W/m²K] (okno referencyjne o wymiarach 1230×1480 mm).
Okna FEN 85 są oparte na 6-komorowych profilach PVC o głębokości 85 mm. Charakterystyczną cechą okien, wyróżniającą je na rynku, jest indywidualnie zaprojektowany system wzmocnień: wielokrotnie gięte wzmocnienie stalowe, obejmujące całą komorę skrzydła, a także zamknięte wzmocnienie o grubości 1,5 mm w ościeżnicy. Mocną stroną okien FEN 85 jest także potrójny system uszczelnień z dodatkową uszczelką środkową w profilu skrzydła.

Przekrój  okna pasywnego FEN 85

Przekrój okna pasywnego FEN 85

Producent wyposaża okna FEN 85 w energooszczędne pakiety szybowe z ciepłą ramką, o szerokości do 48 mm. Minimalna grubość pojedynczej szyby w pakiecie wynosi 4 mm, co przekłada się na wysoki poziom izolacji akustycznej okien.
Kolorystykę okien FEN 85 można dopasować zarówno do wnętrza domu, jak i elewacji czy pozostałych elementów stolarki. Producent oferuje kilkadziesiąt oklein do profili, w tym najnowsze wzory z autorskiej kolekcji 2015. Okleinowanie jest wykonywane w kilku wariantach: jedno- i dwustronnie, a także w opcji Bikolor, czyli w różnych kolorach z obu stron. Oferta okien FEN jest technologicznie, kolorystycznie i gwarancyjnie spójna z pozostałymi produktami z oferty HOME marki KRISPOL.

Sprzedaż okien FEN 85 prowadzona jest poprzez sieć partnerskich punktów sprzedaży, których adresy są prezentowane w serwisie producenta: ww.krispol.pl.