NOWY ALU LOOK- zaawansowana technologia HFL

MS więcej niż OKNA jako pierwsza firma na rynku polskim wprowadza okna o prostopadłych zgrzewach i aluminiowym designie.

Zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz łączenia w skrzydle oraz ramię poprowadzone są pod kątem 90°. Proste linie uzyskane dzięki technologii HFL znacząco wpływają na ogólny styl przeszkleń. Pełny efekt elegancji okna ALU LOOK dopełnia nowa bezpieczna klamka Hoppe Secustik Toulon.

Jej kanciasty design koresponduje z ostro zakończoną listwą przyszybową, a czarny kolor idealnie współgra z metalicznymi okleinami.
Wysokiej jakości energooszczędne okna ALU LOOK zyskały nową i bardzo dziś pożądaną szatę. Model występuje w szarej lub czarnej okleinie, wiernie oddaje wygląd okien aluminiowych. W ofercie znajduje się kilka odcieni szarości i czerń, oba kolory z satynowym połyskiem, efektem matowym lub szczotkowania. Oprócz trwałej i odpornej okleiny o wyglądzie metalu, za elegancki, minimalistyczny wizerunek odpowiada kanciasta forma profili oraz ich technologia zgrzewania – odmienna od powszechnie stosowanej w PCV.

ALU-LOOK_Home_Space_opisy

Ciepłe okna ALU LOOK to również doskonałe parametry techniczne, nowoczesność i stonowana elegancja jakiej potrzebują współczesne wnętrza.

Więcej na www.ms.pl