Okna PCV z nakładką aluminiową

Każda przewidująca firma produkująca okna powinna mieć świadomość, że czas bezkonkurencyjnego królowania PCV jako głównego materiału wykorzystywanego do produkcji nie będzie się rozwijał już tak dynamicznie. Co prawda ciągle jeszcze jest ono najpopularniejsze, ale jego udział w rynku sukcesywnie maleje na rzecz aluminium i drewna. Obecnie nie poprzestajemy wyłącznie na PCV ale wdrażamy  efektywne i zarazem efektowne połączenia różnych materiałów, jak np. PCV i aluminium.

Łatwość obróbki, uniwersalność i cena jakie gwarantują profile z PCV w połączeniu z kolorystycznymi możliwościami, sztywnością oraz trwałością aluminium przynoszą mieszankę która skazana jest na sukces. Z obydwu najpopularniejszych obecnie materiałów zaczerpnęliśmy to co najlepsze i sprawdzone, tworząc  system Logical.

Kolekcja składa się z trzech systemów nakładek aluminiowych, aplikowanych na sześciokomorowej ramie Bluevolution 82. System

  • nakladka_zdjecie_nakoncuLogical Classic łączy cechy prostego wykończenia skrzydła z ozdobami w postaci 3 faz biegnących wzdłuż kształtownika. Classic przeznaczony jest dla inwestorów, którzy decydując się na nowoczesny charakter stolarki jaki prezentuje cała linia Logical chcą zachować klasyczny, prosty w formie i kształcie styl.
  • Logical Modern, to nowoczesna kolekcja umożliwiająca indywidualną aranżację skrzydła według upodobań. Do wyboru mamy kilka materiałów, drewno szlachetne, stal nierdzewna, tworzywo w różnym wybarwieniu. Wszystkie materiały możemy zaaplikować do specjalnie przygotowanego zagłębienia w skrzydle, lub zakupić już skompletowane.
  • Logical Resident, to seria produktów o bardzo charakterystycznym i określonym kształcie. Takie wrażenie sprawia pół lico w postaci dużej okrągłej komory zewnętrznej, która definiuje przeznaczenie stolarki. Docelowo system odpowiada stylowi architektonicznemu Antycznemu, gdzie mamy do czynienia z łukami i innymi oknami kształtowymi.

klamka_knonet_mala-cropKolekcja okien PVC z nakładką aluminiową dostępna jest już od czerwca b.r.  a jej debiut zbiegł się w czasie z wypuszczeniem na rynek klamek ze stali nierdzewnej naszego własnego projektu.  Większość producentów okien w swoich ofertach proponuje klamki tych samych producentów, przez co ich  podaż jest mocno ograniczona a klienci nie jedno krotnie poszukują indywidualnych rozwiązań w tym zakresie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy 3 kolekcje klamek o autorskim kształcie i formie. W ofercie znalazła się klamka Nowoczesna z rękojeścią wypełnioną różnymi rodzajami materiałów, począwszy od szlachetnego drewna, po czarny lub biały lacobel.  Pozostałe kolekcje to klasyczna klamka najbardziej tradycyjna biała, srebrna  bądź brązowa  oraz ekstrawagancka linia klamek rezydencyjnych. Te klamki będą produkowane na specjalne zamówienie ponieważ ich wykonanie wymaga obróbki ręcznej.
Wszystkie proponowane zmiany w ofercie stanowią dopełnienie większej przemiany  jaką Grupa Solo obecnie przechodzi. Nowe produkty oraz odświeżone logo to elementy przemiany wizerunkowej, której celem jest wzmocnienie świadomości marki jako producenta innowacyjnych produktów stolarki otworowej.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.grupasolo.pl, www.oknasolo.pl