Osłony okienne szyte na miarę

Najszybciej można mieć przesłony dostępne w marketach budowlanych. Są to jednak produkty uniwersalne, które pasują jedynie do okien o standardowych, najbardziej typowych wymiarach. Choć tego rodzaju przesłon jest na rynku dużo, to pod względem kolorystyki, wzorów i sterowania wybór jest ograniczony jedynie do tego, co jest oferowane w sklepie.

Jest to więc rozwiązanie nie dla wszystkich. W jaki sposób „ratować” się przed nadmiarem słońca, gdy nie można zaleźć przesłony o odpowiedniej szerokości lub długości, nie mamy pewności, co dokładnie jest nam potrzebne albo po prostu nie chcemy mieć tego samego, co wszyscy? Podobnie, gdy zmieniamy wystrój wnętrza lub zależy nam na wyjątkowych tkaninach o określonym kolorze, które będą idealnie pasowały do zaplanowanej z najdrobniejszymi detalami aranżacji. Bywa też, że szukamy możliwości nadrukowania specjalnie zaprojektowanego motywu, rysunku lub zdjęcia. Te indywidualne potrzeby można zrealizować w salonie z przesłonami okiennymi.

salon Liradom - WarszawaNajlepiej zdecydować się na produkty ANWIS, które zostaną „skrojone” specjalnie na miarę, według indywidualnych potrzeb, gustu i idealnie dopasowane do pomieszczenia, w którym mają być zamontowane. Podczas wizyty w punkcie partnerskim – poza podstawowym informacjami dotyczącymi osłon przeciwsłonecznych na wymiar – zyskujemy fachową pomoc ekspertów, mających profesjonalną wiedzę na temat wszystkich produktów. Możemy liczyć na indywidulany dobór tkanin do aranżacji pomieszczenia zgodnie z aktualnie obowiązującymi we wnętrzach trendami. Dotyczy to zarówno kolorów, wzorów, faktur, jak i ich połączeń, składających się na pewien styl.
Systematycznie szkoleni doradcy pomogą dopasować przesłony w zależności od miejsca i funkcji, jakie mają one pełnić. Udzielą niezbędnych informacji o wszystkich systemach sterowania przesłonami okiennymi (manualny, półautomatyczny i automatyczny), dobiorą je do wielkości nawet najbardziej nietypowych okien i zaproponują optymalną opcję. Eksperci podpowiedzą nam także jak skonfigurować różne rozwiązania, aby dopasować je do budżetu, jakim dysponujemy.

Dodatkową korzyścią przy ich zamawianiu indywidualnie dobranych do naszego domu jest właściwy ich montaż. Rekomendowani dystrybutorzy polecają profesjonalnych monterów. Zlecając im zainstalowanie przesłon zyskujemy pewność, że odbędzie się to bez błędów, a rolety, żaluzje i zasłony panelowe będą służyć nam bezawaryjnie przez wiele lat. Atutem jest także 3-letnia gwarancja na produkty, a także serwis pogwarancyjny. Dzięki temu planowanie przesłon do domu to czysta przyjemność.

Polecane salony partnerskie ANWIS: http://anwis.pl/salony-przedstawicieli.html